Kategórie

Odber noviniek

Detské centrum - pomoc deťom v náhradnej starostlivosti

Detská izba Adelle II ružová alebo modrá

Zostava Adelle je jedným z dizajnových skvostov na trhu nábytku a patrí medzi najpredávanejšie v našich kamenných predajniach . Multifunkčná posteľ Adelle obsahuje výsuvný písací stôl , 3 zásuvky na kvalitných pojazdoch , uzavierateľnú skrinku s policou a množstvo regálov . 

Viac detailov

Znížená cena!
683,30 € s DPH

785,80 € s DPH

Dostupnosť: 2-5 týdnů

Pridať k prianiam

30 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Detská izba Adelle II

Detská či ak chcete študentská izba Adelle II patrí do tzv segmentového nábytku , čo znamená , že nie je potrebné obstarávať celý izbu tak ako je zobrazený na fotografii , ale môžete zvoliť len tie segmenty , ktoré skutočne potrebujete . Detská izba Adelle je veľmi variabilná , skladá sa z niekoľkých rôznych posteľí , mnohých komôd , skríň , skriniek a písacieho stola , stačí si len vybrať nižšie medzi súvisiacimi produktmi . Zostava Adelle je jedným z dizajnových skvostov na trhu nábytku a patrí medzi najpredávanejšie v našich kamenných predajniach . Dizajn už nie je vyložene detský , ale nadchne aj staršie deti a študentov .


Zostava na obrázku obsahuje :
- Multifunkčná posteľ pre matrac 90x200 cm - 112V x 257š x 95H, s roštom
- Vysoký regál - 190v x 45s x 40h
- Dve uzatvárateľné police - 36v x 100s x 30h
- Tv stolík - 58V x 100s x 50h

Multifunkčná posteľ Adelle obsahuje výsuvný písací stôl , 3 zásuvky na kvalitných pojazdoch , uzavierateľnú skrinku s policou a množstvo regálov . Posteľ dodávame bez matraca.

Do detských a študentských postelí odporúčame zakúpenie matrac Odette 90x200cm, ktorá je kvalitná a teraz ju ponúkame za veľmi zvýhodnenú cenu. Nájdete ju na našich stránkach v sekcii "matrace". Vysoký regál ponúka uzavierateľnú skrinku s dvoma policami , pod ňou hlboký šuplík , skrinku s otvoreným regáliky a malú zásuvku . Televízny stolík je vybavený 3 zásuvkami , dvomi skrinkami a uprostred otvorený priestor pre DVD prehrávač , set top box alebo časopisy . Polica v tvare L sú opatrené klasickými dvierkami a výklopným systémom viď obrázok .

Hrany nábytku sú opatrené tzv ABS hranou , vďaka ktorej nábytok lepšie vyzerá a je odolnejší proti poškodeniu . Odtieň izby je kombináciou jaseňa a ružovej alebo modrej farby . Ďalší nábytok zostavy Adelle nájdete nižšie .

LTD = Laminovaná drevotriesková doska . Výhodou pri laminovanie je možnosť výberu akejkoľvek farby a textúry dreva . Ako imitácia je napohľad nerozoznateľná od originálu . Vďaka štruktúre a dekoru je doska odolná voči vlhkosti a chemikáliám ( narozdiel od dreva je odolná proti poliatiu alkoholom a pod) . Väčšia hrúbka dosky sa u výrobkov podieľa na lepšej stabilite a pevnosti .

PARAMETRE
Materiál : kvaltitní LTD
Spôsob dodania : v demonte, bez matrac, s roštom
Farba: vyberte vyššie
Záruka : 24 mesiacov

 • Barva růžová
 • Druh dřeva / dekor jasan
 • Převládající materiál lamino - imitace dřeva
 • Vhodné pro - dětské a studentské pokoje 1 dítě
 • S postelí - dětské a studentské pokoje ano
 • S psacím stolem - dětské a studentské pokoje ano
 • SK- Farba ružová
 • Lesk - dětské a studentské pokoje ne
 • SK- S písacím stolom - dětské a studentské pokoje áno
 • SK- S posteľou- dětské a studentské pokoje áno
 • SK- Vhodné pre - dětské a studentské pokoje 1 dieťa
 • SK- Lesk - dětské a studentské pokoje nie
 • SK- Druh dreva / dekor jaseň
 • SK- Prevažujúci materiál lamino - imitácia dreva

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.