Kategórie

Odber noviniek

Detské centrum - pomoc deťom v náhradnej starostlivosti

O nás

 

KTO SME?

Nábytok Harmonia - predajca s dvadsaťročnou tradíciou na českom aj slovenskom trhu. Zaoberáme sa predajom nábytku a matracov, ktoré sa hodia do každého domova či komerčných priestorov. V našich e-shopoch sa môžete inšpirovať kvalitným nábytkom, moderným prevedením interiérov, zábavným dizajnom detských izieb, praktickým využitím priestoru, zdravotnými matracmi alebo aj lacnými nábytkovými zostavami.

 

S KÝM SPOLUPRACUJEME?

Spolupracujeme s osvedčenými dodávateľmi z celého sveta, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti. V ponuke nábytku nájdete napríklad tovar slovenskej, českej, francúzskej, dánskej či poľskej výroby.

 

KDE SI MÔŽETE NÁŠ TOVAR POZRIEŤ?

V našej kamennej predajni v Zlíne (ČR) si môžete vyskúšať viac ako 70 matracov, masívnych aj čalúnených postelí a cez 50 typov sedačiek. Ďalej si môžete prezrieť jedálenské stoly, stoličky, obývacie zostavy a kancelárske kreslá. Na vaše želanie sme schopní vyrobiť požadovaný nábytok na mieru. Na predajni rovnako ako v e-shope nájdete nábytok a matrace za rozumnú cenu.

 

Foto predajne - postele 

 

S NÁKUPOM U NÁS VŠETKO LEN ZAČÍNA - kladieme dôraz na starostlivosť o zákazníka a to ako počas nákupu, tak i po ňom.

 

Naším krédom v dnešnej uponáhľanej dobe je serióznosť a ľudskosť ako v prístupe k zákazníkovi, tak aj vo firme samotnej. Môžeme sa pochváliť veľmi nízkou fluktuáciou našich zamestnancov a zároveň neustále sa rozrastajúcim kolektívom, ktorému by sme radi poďakovali za výbornú prácu!

 

Na stránkach www.detsky-nabytok.eu sa zameriavame predovšetkým na detské izby. Vieme, ako z malej izbičky spraviť veľkú, z nudnej zábavnú a z lacnej luxusnú.

Na stránkach www.spalne.eu sa venujeme Vášmu zdravému spánku a pohodlí v spálni.

 

 Foto predajne - obývačka2   Foto predajne - študenstská izba


Snažíme sa chovať ekologicky
Vo firme je zavedený systém triedenia odpadov, čím podporujeme ochranu životného prostredia a ekologické spracovanie odpadu, pretože nám záleží na tom, čo bude po nás.