Kategórie

Odber noviniek

Detské centrum - pomoc deťom v náhradnej starostlivosti

Komfortné detské izby od francúzskeho výrobcu Evo

 

V živote riešime veľa otázok a nejedna sa týka našich detí. Detský smiech, radosť a pohoda - to sú priority vedúce ku šťastnému žitia. Čím je pre nás dospelých byt, tým je pre dieťa detská izba. Detské izby nepreplácáváme farbami ani vecami. Nadmiera všetkého unavuje a vedie k nepokoju. Francúzsky výrobca Evo, spĺňa všetky kritériá vhodného nábytku pre deti a dodáva na trh štýlové detské izby, kde jedinečný dizajn sa snúbi s kvalitným prevedením a báječnými cenami.

 

Detská izba evo

 

Pre študentov je veľmi vhodná detská izba Evo biela. Biela farba je symbolom čistoty, nevinnosti, ale aj perfekcionizmu a túžby po dokonalosti. Navyše biela farba napomáha k sústredeniu a zvyšuje výkon. Preto nám príde biela farba ako ideálny do pracovnej i detskej izby. Vedci dokázali, že farby skutočne ovplyvňujú pracovný výkon. Nemožno sa čudovať, že francúzsky výrobca Evo, uprednostňuje pri výrobe svojho nábytku bielu farbu - jednoduché riešenie izby. Detskú posteľ si môžete vybrať s šuplíky alebo bez šuplíku, ďalším dielom je písací stôl s nadstavcom, nočný stolík, šatníková skriňa a komoda.

 

 Detská izba evo 2

 

Detský nábytok by mal byť vzhľadom na vek dieťaťa variabilný a nastaviteľný. Volíme nábytkové zostavy, pretože nábytok ladí materiálovo, farebne aj veľkosťou. Ak máte doma malú princeznú, tak Vás určite zaujmú detské postele Fashion. Netypický dizajn a kombinácie farby bielo s fialkovú ocení každá mladá slečna. Posteľ si môžete objednať aj s praktickým zásuvkou. Detská izba Fashion je veľmi pôvabná a deti sa v nej budú cítiť veľmi komfortne.

 

Detská izba fashion  Poschodová postel

 

Úložných priestorov nie je nikdy dosť, a preto si Vám dovoľujeme predstaviť aj detskú izbu Smoozy, kde je veľmi praktická posteľ, ktorá ponúka sadu dvoch šuplíkov a police.

 

Detská izba smoozy