Kategórie

Odber noviniek

Detské centrum - pomoc deťom v náhradnej starostlivosti

8.11.2012 - Praktická detská posteľ Bibop - úžasný francúzsky štýl

Izbička pre viac detí by nemala byť miestom len pre detské šantenie - nesmie chýbať oáza pokoja pre odpočinok a kútik pre učenie. Rodičia sú veľmi často pri výbere postele obmedzení priestorom, a preto uvítajú multifunkčné detské postele Bibop od francúzskeho výrobcu. Praktickým a vhodným riešením malého priestoru sú poschodové postele. V súčasnej dobe sa kladie dôraz predovšetkým na praktickosť detského nábytku.

Celý článok

7.9.2012 - Detská izba je kráľovstvom každého dieťaťa

V našom e-shope Detsky-nabytok.eu si môžete vybrať detskú izbu od narodenia vášho dieťaťa, až po jeho študijné vek. Majte na pamäti, že detská izba je neoddeliteľnou súčasťou každého dieťaťa a jeho výber je preto veľmi dôležitý. Vybavenie detskej izby je silne individuálny. Základným kľúčom pri kúpe nábytku a dekorácií do detských izieb je vek dieťaťa. Potreby bábätka, predškoláka, školáka a mladého študenta sa značne líšia a detský nábytok by túto individualitu mal reflektovať. 

Celý článok

22.9.2012 - Detské izby - komfort na jedničku

V útulných pokojíčcích deti snívajú svoje sny, hrajú sa, učia sa alebo trucujú. Detská izba je ich kráľovstvo a my dbáme na to, aby naše ratolesti mali zaistené maximálne pohodlie s ohľadom na ich zdravotnú stránku. Detské izby prispôsobujeme potrebám a veku dieťaťa. Štýlovými farbami a nápaditými motívmi rozvíjame ich fantáziu. Izbu sa snažíme vybaviť vhodným a hlavne bezpečným detským nábytkom. Ponúkame komfortné izby pre bábätká, pre deti od troch rokov a študentské izby.

Celý článok

6.10.2012 - Detská izba - pekné bytové doplnky

Rodičia by predovšetkým mali dbať na to, aby detská izba bola zariadená účelne. Sledujeme niekoľko aspektov. Pohodlná a bezpečná posteľ, nechýba zdravotné matrace, tá je veľmi dôležitá pre zdravý rozvoj dieťaťa. Písací stôl postavíme na miesto, kde dopadá prírodné svetlo, ale musíme brať ohľad aj na umelé osvetlenie, ktoré by malo prirodzene dopadať na plochu stola.Detskú izbu nezaťažujeme zbytočnosťami a snažíme sa ľahkým nábytkom vytvoriť útulné prostredie pre dieťa s dôrazom na voľné miesto. 

Celý článok